REKLAMAStefczyk

 

Dwa dni trwały poszukiwania 47-latki, która ugodziła nożem swojego męża.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór. Wtedy żywieccy policjanci otrzymali informację dotyczącą kłótni w jednym z domów w Leśnej. Po dotarciu na miejsce policjanci ustalili, że między małżonkami doszło do kłótni, która zakończyła się ugodzeniem w brzuch 62-letniego mężczyzny. Niestety pomimo szybko udzielonej pomocy lekarskiej, mężczyzna zmarł w szpitalu. 

Od tego czasu trwały szeroko zakrojone poszukiwania 47-letniej kobiety, która ukrywała się przed organami ścigania. Wczoraj po południu żywieccy policjanci wystosowali apel do mieszkańców naszego powiatu, o pomoc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej kobiety. Dzięki dużemu zainteresowaniu sprawą mieszkańców udało się ustalić miejsce pobytu 47-latki i ją zatrzymać na terenie miasta. 

Dzisiaj, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała, zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratora sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Za popełnioną zbrodnię grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

zatrzymana 28.06
Ż997

 

Wszystkie
Gmina Węgierska Górka
Gmina Jeleśnia
Gmina Rajcza
Z regionu
Beskid997
Gmina Milówka
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE