W trzech komisariatach w naszym regionie nastąpiły dzisiaj zmiany w dowództwie. 

W komisariatach policji podległych pod żywiecką komendę odbyły się dzisiaj uroczystości wręczenia rozkazów personalnych o powołaniu i powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych na stanowiskach kierowniczych.

Rozkazem personalnym Komendant Powiatowy Policji w Żywcu mł. insp. Michał Łukasik powołał z dniem 1 września 2019 r. na stanowisko:

  • Komendanta Komisariatu Policji w Łodygowicach asp. szt. Marcina Okrzesika - dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy,
  • Komendanta Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce nadkom. Jarosława Czyloka – dotychczasowego Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Łodygowicach.
  • Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy podinsp. Tomasza Komana – dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce.

67 577060

Nowym Komendantom rozkazy o powołaniu na stanowiska wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu mł. insp. Krzysztof Czaja. Wręczył on również rozkaz personalny o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych z dniem 1 września 2019 r., na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Łodygowicach, podkom. Tomaszowi Wójcikowi, który dotychczas był Kierownikiem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Żywcu.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu mł. insp. Krzysztof Czaja pogratulowali awansowanym i życzyli im sukcesów na nowych stanowiskach. W uroczystościach uczestniczyli również pracownicy cywili oraz policjanci pełniący służbę w komisariatach.

Źródło: KPP Żywiec

 

Wszystkie
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Z regionu
Gmina Rajcza
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE