REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

REKLAMA

stomatolog

 

Policja ostrzega przed fikcyjnymi pracownikami sanepidu.

Dwie kobiety pod pretekstem sprawdzenia przestrzegania obostrzeń sanitarnych weszły do mieszkania seniora z Żywca. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy doszło do kradzieży. Szczegółowe okoliczność zdarzenia ustalą żywieccy policjanci. Wiadomo jednak, że były to oszustki, bowiem pracownicy sanepidu, w aktualnej sytuacji panującej w kraju, nie składają wizyt mieszkańcom. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność. Osoba, która puka do naszych drzwi nie musi być tą, za którą się podaje…

Otrzymaliśmy informację, że do mieszkania jednego z seniorów z Żywca, pod pretekstem sprawdzenia przestrzegania obostrzeń sanitarnych, weszły dwie kobiety, które podawały się za pracowników sanepidu. Na chwilę obecną nie wiadomo czy z mieszkania coś zginęło, a okoliczności tego zdarzenia zbadają żywieccy policjanci. Wiadomo jednak, że kobiety te były oszustkami, bowiem pracownicy sanepidu, a także i większości innych instytucji, w aktualnej sytuacji pandemii, nie składają wizyt mieszkańcom.

Po raz kolejny apelujemy o ostrożność w kontaktach z obcymi osobami, które podają się z pracowników różnych instytucji. Pamiętajmy, że osoba, która puka do naszych drzwi nie musi być tą za którą się podaje. Oszuści bezwzględnie wykorzystają naszą łatwowierność.

Źródło:
KPP Żywiec

 

Ż997

Wszystkie
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE