REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Motocykliści z żywieckiego klubu motocyklowego rozpoczęli sezon.

Przebiegowi imprezy przyglądali się policjanci z żywieckiej drogówki. Podczas spotkania mundurowi na ręce organizatora przekazali gadżety poprawiające bezpieczeństwo motocyklistów oraz apelowali o ostrożność i rozwagę w czasie jazdy. 

sezon motocyklowy 2

Sezon motocyklowy w Żywcu został oficjalnie otwarty. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach zebrali się na jednym z parkingów w Żywcu, by następnie wspólnie rozpocząć czas motocyklowych wycieczek. Na imprezie obecni byli policjanci z wydziału ruchu drogowego żywieckiej komendy policji, którzy przekazali motocyklistom odblaskowe szelki poprawiające ich widoczność na drodze. Apelowali również do motocyklistów o bezpieczeństwo i ostrożność w czasie jazdy.

sezon motocyklowy 3

Policjanci apelują do kierujących samochodami, aby zwracali szczególną uwagę na motocyklistów i spoglądali w lusterko. Z kolei kierującym jednośladami przypominają, aby pamiętali o podstawowych zasadach bezpiecznej jazdy. W szczególności apelują, aby unikali brawurowej jazdy i stosowali się do ograniczeń prędkości. Przypominają również, że jazda motocyklem wymaga nie tylko zdrowego rozsądku i umiejętności, ale i odpowiednich uprawnień do kierowania. Wszystkim miłośnikom dwóch kółek życzymy bezpiecznych wyjazdów i tyle samo szczęśliwych powrotów!

 

Źródło:
KPP Żywiec

 

Ż997

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE