REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Zmiany personalne w żywieckiej komendzie

Zmiany personalne w żywieckiej komendzie

Od pierwszego lutego br. nastąpiły zmiany na stanowiskach kierowniczych w żywieckiej policji.

Rozkazem personalnym Komendant Powiatowy Policji w Żywcu młodszy inspektor Krzysztof Czaja:

  • Mianował na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu podkomisarza Artura Biernata, który dotychczas był Zastępcą Naczelnika tego wydziału.
  • Mianował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu nadkomisarza Tadeusza Pytel, który dotychczas był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Jeleśni.
  • Mianował na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu nadkomisarza Adama Gołąbka, który dotychczas był Zastępcą Naczelnika tego wydziału. 
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu podkomisarzowi Markowi Durnasiowi, który dotychczas pełnił służbę jako specjalista tego wydziału.
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Jeleśni aspirantowi sztabowemu Grzegorzowi Górnemu, który do tej pory pełnił służbę jako specjalista Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. 

Komendant Powiatowy Policji w Żywcu młodszy inspektor Krzysztof Czaja pogratulował awansowanym policjantom i życzył im samych sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

 

pozegnanie naczelnikow

Powyższe zmiany mają związek z odejściem na emeryturę dotychczasowym naczelników wydziałów Prewencji-asp. sztab. Piotra Matlakiewicza oraz Ruchu Drogowego-podinsp. Wojciecha Biernata. Uroczyste pożegnanie odchodzących w stan spoczynku mundurowych miało miejsce w miniony wtorek, podczas odprawy rocznej w żywieckiej Komendzie, która tradycyjnie była okazją do podsumowania minionego roku widzianego z policyjnej perspektywy. 

Źródło:
KPP Żywiec

 

Ż997

 REKLAMA

Przeczytaj także