REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Włamywaczom STOP, czyli apel mieszkańców do mieszkańców!

Włamywaczom STOP, czyli apel mieszkańców do mieszkańców!

"Chcieliśmy przestrzec

wszystkich mieszkańców Żywiecczyzny przed włamywaczami, którzy pod naszą nieobecność wtargnęli na naszą posesję 8 kwietnia o godz 22. w miejscowości Wieprz. Ich dalsze zamiary udaremnił sąsiad, który natychmiast nas poinformował, a my z kolei komisariat Policji w Węgierskiej Górce. Apelujemy o wzmożoną czujność oraz dobre zabezpieczenie swoich posesji i rzeczy, które na nich się znajdują. Zwróćmy uwagę na osoby, które zaglądają i kręcą się w pobliżu domów oraz na przemieszczające się "obce" samochody. Państwa zaangażowanie i sąsiedzka współpraca wraz z Policją może doprowadzić do udaremnienia wielu nieszczęść."

Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, nagrania, który wtargnął na naszą posesję bardzo proszę o kontakt!" -  z tym apelem zwrócił się mieszkaniec Wierza, który o mały włos nie stałby się ofiarą włamania. 

Przypominamy: 

W sobotę 8 kwietnia w centrum miejscowości pod nieobeność właścicieli nieznany mężczyzna podjął próbę włamania. Wcześniej przed posesją zauważono kilka razy przejeżdżające niebieskie seicento. 

Wszelkie materiały zdjęciowe, materiał z monitoringu oraz apel zostały nadesłane przez mieszkańca Wieprza. 

Przeczytaj także

 REKLAMA