Portal Interhome stworzył listę dziesięciu najlepszych europejskich aquaparków. W zestawieniu pojawiły się parki z całej Europy, które odnaleźć można w Google Maps, zyskały tam co najmniej 100 recenzji oraz osiągnęły ocenę co najmniej 4,5.

W TOP 10 znalazły się obiekty między innymi z Włoch, Chorwacji, Portugalii czy Hiszpanii, a wszystkie je pokonał Water Park Energylandia, znajdujący się w Zatorze, na terenie największego Parku Rozrywki Energylandia!

Pierwsze miejsce w TOP 10 aquaparków w Europie

Energylandia Water Park zajął pierwsze miejsce w zestawieniu na najlepszy Park Wodny w Europie.
Osiągnął ocenę 4,8 przy ilości recenzji sięgającej ponad 162 tysięcy. W zestawieniu prześcignął takie parki jak Zoomarine Beach w Portugalii, Corfu Water Park w Grecjii czy Acquapark Etnaland we Włoszech!
Ceny biletów do Parku Wodnego Energylandia również przedstawiają się bardzo konkurencyjnie. Ulgowy bilet wstępu na teren Parku kosztuje 129 zł,  a obejmuje nie tylko park wodny, ale także cały teren Energylandii, ze wszystkimi  123 atrakcjami i najwyższymi roller coasterami!

Co oferuje Park Wodny w Zatorze?

Water Park Energylandia to jedna z sześciu Stref Parku Rozrywki w Zatorze. Uruchomiona latem 2016 roku, bogata jest w liczne atrakcje. Na jej terenie znajduje się aż 5 basenów różnej głębokości, złociste plaże, 5 tysięcy leżaków i aż 36 niesamowitych zjeżdżalni, co stanowi największą ilość tego typu atrakcji w parkach wodnych, w całej Polsce. Jego teren podzielony jest
na kilka tematycznych stref, takich jak Water Park, Tropical Fun, Exotic Island i najnowsze Bamboo Bay, które wzbogaciło Park Wodny aż o 16 nowych zjeżdżalni! Dzięki takiemu rozwiązaniu, Park dopasowany jest do potrzeb każdego Gościa, a swoje miejsce odnajdą tu zarówno najmłodsi, jak i starsi turyści.

Zestawienie TOP 10 aquaparków Europy jest kolejnym docenieniem Parku Rozrywki w Zatorze, a także kolejnym i z pewnością nie ostatnim docenieniem najlepszego Parku Wodnego w Europie!

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z naszej wizyty w Energylandii:

 

Tekst: Materiał prasowy Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze

 

 

 

Wszystkie
Z regionu
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Gmina Jeleśnia
Żywiec
Wywiady
Gość BESKIDLIVE