REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Jacek Jarco - Ład prawny

Jacek Jarco - Ład prawny

Ład prawny

Witam bardzo serdecznie! Nazywam się Jacek Jarco, mam 48 lat. Od blisko 26 jestem szczęśliwym mężem mojej wspaniałej żony Oli. Jestem również dumnym ojcem dwóch synów - Gabriela i Kacpra. Od 25 lat prowadzę własne przedsiębiorstwo, w którym współpracuję z bardzo kompetentnymi i rzeczowymi ludźmi. Poświęcam się też pracy społecznej, a od 2006 roku jestem radnym Rady Powiatu w Żywcu. Zdecydowałem się kandydować do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z list Trzeciej Drogi z poparciem Polski 2050 Szymona Hołowni. Jestem kandydatem z okręgu obejmującego miasto Bielsko-Biała oraz powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński oraz mój rodzinny  powiat  żywiecki. Zwracam się do Was z gorącą prośbą o oddanie na mnie głosu w wyborach 15 października. Z wyrazami szacunku
Jacek Jarco
Jacek Jarco

 

W najbliższych artykułach przedstawię Państwu swój program, którego główne założenia układają się w hasła:

 

Gospodarność

Ład prawny

Obiektywizm

Solidarność 

Uczciwość

Jedność

 

Jak Państwo zauważyli hasła układają się w równie ważne słowo GŁOSUJ. To nasze prawo, które czyni z nas odpowiedzialnych obywateli.

 

Dziś przedstawimy kolejne hasło: ŁAD PRAWNY

 

Ład prawny - bardzo ważne, aby prawo było przejrzyste i zrozumiałe dla obywateli. Poszczególne akty prawne muszą być jednoznaczne. Nie tak jak dzisiaj, gdzie nawet sędziowie Trybunału Konstytucyjnego nie mają pewności, kto jest ich Prezesem.

 

MATERIAŁ KKW TRZECIA DROGA PSL - PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

 

Przeczytaj także

 REKLAMA