REKLAMA

reklama

                      

Bezpieczeństwo przedszkolaków w Wieprzu w centrum uwagi
Fot: UG Radziechowy-Wieprz,

Bezpieczeństwo przedszkolaków w Wieprzu w centrum uwagi

Bezpieczeństwo Przedszkolaków w Centrum Uwagi

9 listopada bieżącego roku to ważna data dla Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu. W Sali Domu Ludowego odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu najmłodszych, w trakcie którego przedszkolaki otrzymały kamizelki i odblaski na rękę.

Inicjatorem tego ważnego wydarzenia był Pan Jacek Jarco, który nie tylko pamiętał o przedszkolu, ale także obdarował maluchy niezwykłymi prezentami. Kamizelki i odblaski staną się nieodłącznym elementem wypraw i spacerów, dodatkowo zwiększając poziom bezpieczeństwa najmłodszych uczestników.

Podczas spotkania dzieci nie tylko przyjęły cenne upominki, ale również podziękowały swoim dobroczyńcom w sposób wyjątkowy. Serduszka z logiem Przedszkola trafiły do obecnych osób, a przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o ruchu drogowym w języku angielskim, podkreślając tym samym wagę edukacji drogowej już od najmłodszych lat.

Dyrektor oraz cała społeczność Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu składają serdeczne podziękowania Panu Jackowi Jarco za jego zaangażowanie i hojność. Jego inicjatywa wpłynęła pozytywnie nie tylko na codzienne życie przedszkolaków, ale także na świadomość lokalnej społeczności w kwestii bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

To kolejny dowód, że lokalna inicjatywa może mieć ogromny wpływ na rozwój społeczności.

źródło: www.radziechowy-wieprz.pl 

Przeczytaj także

 REKLAMA