REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Słodki wymiar rozrywki. Energylandia odsłania Sweet Valley [WIDEO]
Fot: Materiał prasowy Parku Rozrywki Energylandia

Słodki wymiar rozrywki. Energylandia odsłania Sweet Valley [WIDEO]

Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce, z radością zapowiada otwarcie Sweet Valley – nowej, bajkowej strefy stworzonej dla najmłodszych, która sprawi, że każda wizyta stanie się jak słodki sen.

Start tej cukierkowej krainy, zaplanowany na 27 kwietnia 2024, zaprasza rodziny do świata, gdzie fantazja spotyka się z rzeczywistością, a przygoda czeka na każdym kroku – szczególnie dla małych odkrywców.

  • Energylandia z powodzeniem realizuje swoją misję bycia prawdziwym, rodzinnym Parkiem Rozrywki, gdzie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie
  • Nowa strefa obejmie 4 ha powierzchni i oferować będzie
    10 różnych atrakcji, w tym dwa familijne rollercoastery
  • Oprócz emocjonujących przejażdżek, Goście będą mogli cieszyć się zakręconymi filiżankami, kolorowymi karuzelami
    i cukierkowymi sklepikami
  • Organizatorzy zapraszają wszystkich do odwiedzenia nowej strefy i obiecują mnóstwo słodkości oraz niesamowitą zabawę

 

 

Energylandia nieustannie rozwija swoją ofertę, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rodzin z małymi dziećmi. Bajkolandia od lat jest miejscem, które zachwyca najmłodszych swoją bajkową atmosferą i bezpiecznymi, dostosowanymi do ich wieku atrakcjami. Teraz, z otwarciem nowej strefy Sweet Valley, Energylandia zapewnia kolejne, fantastyczne miejsce, gdzie rodziny z maluchami mogą wspólnie odkrywać i cieszyć się nieskończoną radością.

  

Przenieśmy się do magicznego miejsca, gdzie każda dróżka jest obsypana słodkim pyłem, a wirujące karuzele przypominają ogromne, puszyste waty cukrowe na kolorowych patyczkach. Czas, start! Energylandia z radością ogłasza otwarcie nowej strefy rozrywki - Sweet Valley, zaplanowane na 27 kwietnia. Sweet Valley, będące rajem dla miłośników słodkości i emocji, obejmie 4 ha powierzchni i oferować będzie 10 różnych atrakcji, w tym dwa familijne roller coastery: Choco Chip Creek oraz Honey Harbour.
Oprócz emocjonujących przejażdżek, Goście będą mogli cieszyć się zakręconymi filiżankami, kolorowymi karuzelami i cukierkowymi sklepikami, co zapewni uczucie przebywania w magicznym świecie. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano atrakcje przypominające krainę baśni. Otwarcie Sweet Valley ma na celu uczynienie Energylandii jeszcze bardziej magicznym miejscem i zapewni niezapomniane przeżycia dla całej rodziny. 

Co znajdziemy w Sweet Valley? Będziecie zaskoczeni

W sercu Sweet Valley, czeka na Gości Choco Chip Creek – emocjonujący rollercoaster o długości 1200 metrów i wysokości 16,5 metra, który oferuje jazdę z prędkością 55 km/h. Ta atrakcja, z designem przypominającym lokomotywę parową z wagonikami, zapewnia niezwykłe wrażenia dzięki trzykrotnemu wyciąganiu za pomocą napędu łańcuchowego. Jest dostępna dla pasażerów o wzroście od 120 do 140 cm z opiekunem, a powyżej 140 cm mogą cieszyć się nią samodzielnie.

Nieopodal znajduje się Honey Harbour. To kolejny rollercoaster oferujący jazdę z prędkością do 46 km/h na 254-metrowym torze. Stanowi idealną atrakcję dla tych, którzy szukają czegoś łagodniejszego, ale równie emocjonującego. Dostępny dla osób o wzroście od 100 do 120 cm z opiekunem, a od 120 cm wzrostu bez opiekuna.

Co nowego w Energylandii? Znajdziemy szalony domek, gondole i karuzelę balonową

Candy Carousel, klasyczna wiedeńska karuzela, przypomina o tradycyjnych Parkach Rozrywki i jest dostępna dla najmłodszych Gości. Crazy Barn to z kolei nic innego jak szalony domek na kurzej łapie, który kręci się, jakby tańczył w rytmie ulubionej piosenki z dzieciństwa. Obiekt przypominający stodołę, zapewnia dreszczyk emocji dzięki obrotom, wznoszeniom i nachylaniom.

Bumble Boats to niewielkie gondole, które płyną po spływie wodnym, idealne dla miłośników wodnych atrakcji. Z kolei Bon Bon Balloon, karuzela balonowa, pozwala Gościom wzbić się wysoko nad Parkiem. Mini Track’ Tour Ride to urocza przejażdżka przez farmę lizaków w stylizowanych ciągnikach. Candy Critters to interaktywna karuzela, będąca symbolem kreatywności Parku. Centralną atrakcją strefy jest Twis’Tea, zakręcona karuzela z filiżankami, oferująca radość dla 60 osób na raz, idealna dla rodzin i grup przyjaciół, dostępna od 2 do 13 lat z opiekunem.

Centralną atrakcją Parku jest Sweet Valley Town Hall Theatre, czyli multifunkcyjny obiekt, który pomieści 1000 osób. Teatr łączy w sobie funkcje widowiskowe i gastronomiczne, oferując Gościom nie tylko pokazy artystyczne, ale i kolacje z artystycznym show.

 

 

Kulinarna podróż w Energylandii. Nie tylko na słodko! 

Sweet Valley to nie tylko atrakcje, ale też kulinarna podróż. Pop Mania zaserwuje lody na patyku własnej produkcji. W The Hungry Hen, na Gości czekać będą makarony, a Wacky Waffles w ofercie będzie mieć chrupiące gofry. Dla wielbicieli lodów gałkowych idealnym miejscem będzie Snowflake Peak. The Rainbow Spring zaskoczy wyborem smoothie, a Sweet Shake zaspokoi pragnienie shake'ami. Bubble Barn to miejsce dla fanów Bubble Tea, a w Farm Frosties będzie można skosztować włoskich lodów lub slushy. Madame Bon Bon's i The Beehive Bistro dopełnią kulinarną ofertę Parku.

W Sweet Valley bezpieczeństwo i zabawa idą w parze! Każda atrakcja ma swoje zasady, dzięki czemu wszyscy znajdą coś idealnego dla siebie, niezależnie od tego, ile wzrostu i lat mają Mali Odkrywcy. Aby dołączyć do przygody, udajmy się w stronę Smoczego Grodu, a następnie, po wyjściu z tajemniczego przejścia podziemnego, skręćmy w lewo. Tam zobaczymy bajkową bramę, która jest magicznym wejściem do wspaniałej krainy zabawy.

Intensywny czas w Największym Parku Rozrywki w Polsce

 

To dopiero początek atrakcji, które przyniesie 2024 rok. Energylandia już zapowiedziała dwa wyjątkowe wydarzenia. Kinder Party odbędzie się 1 i 2 czerwca, oferując weekend pełen zabawy i radości, z rozdaniem mnóstwa gadżetów i występami artystów. 13 lipca i 10 sierpnia zaplanowano Magic Night & Beach Party – 13 godzin zabawy do 23:00, z Parkiem rozświetlonym milionami świateł i letnim klimatem. To będzie sezon pełen niespodzianek i niezapomnianych chwil! 

*Artykuł Partnera 

żródło: Materiał prasowy Parku Rozrywki Energylandia

Przeczytaj także

 REKLAMA