Z REGIONU

 

Tłumy, tłumy... "Przepraszam wszystkich,

15 marca 2023 r. nastąpiło oficjalne otwarcie nowej Stacji Dializ Szpitala Żywiec, która przeszła gruntowną przebudowę i została wyposażona w dodatkowy nowoczesny sprzęt.

Donald Tusk i parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej przyjadą na Żywiecczyznę!

Wiosna zawitała na budowę Obejścia Węgierskiej Górki, dzięki czemu w mijającym miesiącu można było zaobserwować wznowienie prac w miejscach, gdzie zalegający śnieg skutecznie to uniemożliwiał.

Jak poinformował nas jeden z mieszkańców Soblówki, od wczoraj od godzin popołudniowych w miejscowości nie ma prądu.

Zgodnie z decyzją

Ostrzeżenia meteorologiczne IMGW:

Walentynki, Dzień Singla i wyczekiwany przez każdego łakomczucha Tłusty czwartek! Nadchodzący tydzień naszpikowany jest wręcz świętami, a także specjalnymi okazjami w Energylandii, które jeszcze bardziej umilą najbliższe dni! Czego tym razem możemy się spodziewać od Parku Rozrywki w Zatorze? Poniżej znajdziesz specjalny zbiór wszystkich nadchodzących okazji! Sprawdź je wszystkie, wybierz idealną dla siebie i przeżywaj wyjątkowe chwile razem ze swoimi bliskimi w Energylandii. Zdradzamy Wam jak korzystniej wejść do Energylandii jeszcze przed oficjalną publikacją!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy

Mimo tyłu ostrzeżeń o fatalnych warunkach w górach, turysta wybrał sie na wędrówkę. Skończyło się ekstremalną akcja ratowników...

Zapraszamy!

Wszystkie
Gmina Rajcza
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Beskid997
Gmina Milówka
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE