W związku

z weekendem pełnym imprez kulturalnych i sportowych informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym w Międzybrodziu Bialskim - 15 czerwca (Bieg Frassatiego, Święto Gminy Porąbka)

W sobotę, 15 czerwca w Międzybrodziu Bialskim zostanie rozegrany Górski Bieg Frassatiego. W związku z tym wydarzeniem wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Ul. Sportowa: Zamknięcie ul. Od godziny 7:00 do zakończenia imprezy ok. godziny 17:00 (z wyjątkiem dojazdu do posesji oraz parkingów) oraz całkowite zamknięcie ul. Sportowe między godziną 9:45 a 10:10.

Ul. Żywiecka (DW 948): Całkowite zamknięcie na odcinku od skrzyżowania z ul. Sportową do skrzyżowania z ul. Bielską w godzinach 10:00-10:10. Czasowe wstrzymania ruchu w miejscu przecięcia DW 948 z trasą biegu (skrzyżowanie z ul. Sportową, ul. Szlak i ul. Strażacką) w godzinach 11:30-14:30.

Ul. Bielska: Całkowite zamknięcie na odcinku od skrzyżowania z ul. Żywiecką (DW 948) do skrzyżowania z ul. Nowy Świat w godzinach 10:00-10:10.

Ul. Nowy Świat: Całkowite zamknięcie dla ruchu pojazdów na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielską do końca ulicy (rozpoczęcia drogi leśnej i szlaku turystycznego zielonego) od godziny 10:00. Stopniowe otwieranie ruchu na ul. Nowy Świat nastąpi po przebiegnięciu ostatniego biegacza. Pełną drożność ulica powinna odzyskać około godziny 10:40.

Ul. Strażacka: Całkowite zamknięcie na obu wlotach z DW948 od przybiegnięcia pierwszego biegacza (godzina 11:30) do zakończenia imprezy (około godziny 17:00) – droga dojazdowa służb ratunkowych.

Prosimy również o zachowanie ostrożności na ulicy Szlak, którą będzie przebiegał końcowy odcinek trasy biegu jak również na ul. Górskiej w rejonie parkingu na przełęczy Przegibek, gdzie trasa biegu przecina się prostopadle z drogą.

Wszystkie
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Gmina Milówka
Gmina Rajcza
Gmina Jeleśnia
Beskid997
Sport
Wywiady
Gość BESKIDLIVE
Książka Tygodnia