15 września o północy zakończyło się 

przyjmowanie prac na X jubileuszową edycję konkursu na najlepsze fotoreportaże i filmy o Śląsku – Obiektywnie śląskie. Przez 1,5 miesiąca, od 1 lipca do 15 września napływały do nas: fotoreportaże (3-7 zdjęć), krótkie filmy (max.2 min) i fotokasty (max. 2 min) w tematyce: ŚLĄSKA DUSZA.

Nadesłano 216 prac konkursowych, w tym 188 fotoreportaży, 19 filmów i  9 fotokastów.

Wszystkie prace są dostępne na stronie konkursowej: http://obiektywnieslaskie.pl/fotoreportaz/?oceniaj
Zachęcamy do ich oglądania, ponieważ napłynęło bardzo wiele ciekawych i niezwykle oryginalnych prezentacji śląskiej duszy.

Teraz prace trafią w ręce selekcjonerów konkursu a następnie jurorów. I to właśnie jury w składzie: Tadeusz Rolke, Tomasz Sikora, Adam Sikora, Antoni Cygan oraz Jacek Joostberens wybierze tegorocznych zwycięzców 10. jubileuszowej edycji.

Przypominamy, że internauci również mogą głosować na swoją ulubioną pracę i w ten sposób zdecydować o przyznaniu nagrody publiczności. Głosowanie internautów trwa do 17 października do północy!!! Wśród prac, które trafiky do zaszczytnego finału sa 2 fotoreportaże Roberta Wierzbickiego - Dziady na Prusowie i Zielone Świątki w Wieprzu. 

Linki do głosowania:

Zielone Świątki w Wieprzu:

https://obiektywnieslaskie.pl/fotoreportaz/zielone-swiatki/

zielonekonkurs1

 

''Dziady'' na Prusowie:

https://obiektywnieslaskie.pl/fotoreportaz/dziady-noworoczne/

dziadykonkurs2

 

Wyniki tegorocznej edycji konkursu poznamy na wielkim FINALE 18 października (piątek) w NOSPR o godz. 18:00. Podczas gali finałowej zostanie tradycyjnie zaprezentowana WYSTAWA najlepszych prac tegorocznej edycji a także ALBUM jubileuszowy, prezentujące nagrodzone prace minionych edycji.

Wszystkie
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Gmina Milówka
Gmina Rajcza
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE