REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Serdecznie zapraszamy

do udziału w ZLOCIE TURYSTYCZNO-EKOLOGICZNYM „CZYSTE GÓRY 2021”, który będzie miał miejsce się w dniu 25 września 2021 r. z finałem w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Soblówce.  

Zlot jest częścią Festiwalu Czyste Beskidy, odbywającego się w dniach 24-26 września br.
W dniu 25 września br. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Soblówce zorganizowany zostanie Zlot Turystyczno-Ekologiczny „Czyste Góry 2021” skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Powiatu Żywieckiego.
W dniu 24 września odbędzie się koncert zespołu Psio Crew w Kinie Janosik, natomiast w  dniu 26 września br. odbędzie się finał akcji Czyste Beskidy 2021 na Hali Lipowskiej. Akcja ta skierowana jest dla rodzin z dziećmi. Będą tam miały miejsce warsztaty ekologiczne i edukacyjne oraz koncert. Szczegóły dotyczące przedsięwzięcia znajdują się na stronie www.czystebeskidy.pl

 A oto kilka najważniejszych informacji dla szkół pragnących wziąć udział w Zlocie w dniu 25 września br.:

  • W Zlocie może wziąć udział 1 drużyna reprezentująca szkołę z terenu Powiatu Żywieckiego.
  • Warunkiem wzięcia udziału w przedsięwzięciu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenia o stanie zdrowia.
    • Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 21 września br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast klauzule zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenia uczestników o stanie zdrowia należy dostarczyć do organizatora w dniu imprezy.
    • W przypadku nie dostarczenia wymaganych załączników w dniu imprezy grupa nie będzie brała udziału w dalszej części Zlotu!
    • Przed wyruszeniem na trasę opiekunowie zobowiązani są do sprawdzenia stanu zdrowia uczniów oraz zebrania od nich klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych i oświadczenia o stanie zdrowia. Oświadczenie powinno być wypełnione i podpisane w dniu rajdu (25.09.2021 r.).
Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Beskid997
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE