Okres ferii

zimowych w Polsce trwa w najlepsze! Wszystkich, którzy chcą spędzić ten czas aktywnie serdecznie zapraszamy do Gminy Jeleśnia! Na miłośników sportów zimowych czeka mnóstwo atrakcji. W Korbielowie (wejście od ulicy Leśnej) oraz w Sopotni Małej (w miejscu ścieżek rowerowych, obok Ośrodka Zdrowia) przygotowane są trasy do narciarstwa biegowego. Więcej informacji można otrzymać pod numerem telefonu: 500 797 037.

W Korbielowie na miłośników białego szaleństwa czekają trasy i wyciągi narciarskie w masywie góry Pilsko. Trasy narciarskie w Korbielowie są najwyżej położonymi trasami w Beskidach. Trasy na Pilsku są bardzo zróżnicowane a unikalny mikroklimat i wspaniałe widoki sprawią wiele przyjemności wprawnym narciarzom oraz amatorom. Trasy narciarskie w masywie góry Pilsko są wspaniałym pomysłem na rodzinny odpoczynek na łonie natury. Pogoda w tym roku bardzo nas rozpieszcza, a warunki narciarskie są bardzo dobre!

W tym roku po raz pierwszy funkcjonuje w Gminie Jeleśnia Ski Bus. Jest to bus, który kursuje pomiędzy stacją PKP Jeleśnia a Korbielowem. Rozkład jazdy busa dostosowany jest do przyjazdów pociągów. Więcej informacji otrzymać można pod numerem telefonu: 505 029 715.

Serdecznie zapraszamy!