REKLAMAStefczyk

 

W miniony czwartek 21 listopada

  Gminnym Ośrodku Kultury w Jeleśni odbyła sie uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu Recytatorskiego im. Magdaleny Zawada. Swoją twórczość zaprezentowały młodzieży Zofia Sordyl gawędziarka, śpiewaczka z Korbielowa oraz Maria Łącz poetka, bibułkarka z Korbielowa.

Nagrody wraz z Dyrektor GOK - u Grażyną Paterą wręczyła Wójt Gminy Jeleśnia Anna Wasilewska. 

jelesniarecyt2

 

I miejsce
Milena Juraszek Jeleśnia
Julia Mikłusiak Jeleśnia
Hanna Drewniak Jeleśnia

I grupa wiekowa  dzieci  klasy od I-III
I miejsce
Piotr Gołek Jeleśnia
Natalia Białek Sopotnia Mała
Emilia Strzałka   Jeleśnia
Oskar Pastor Sopotnia Wielka
Julia Dendys Sopotnia Wielka
Karolina Zawiła Pewel Wielka
II miejsce
Maja Majewska Korbielów
Oliwia Kupczak Jeleśnia
Emilia Gwiazdoń Sopotnia Wielka
Anna Widz Sopotnia Wielka
Wiktoria Wiewióra Pewel Wielka
III miejsce
Anna Żurek Pewel Wielka
Emilia Kołodziejczyk Przyborów
Zuzanna Kołda Sopotnia Wielka
Igor Gawlas Pewel Wielka
Joanna Zoń Pewel Wielka
Wyróżnienie za udział
Milena Mentel Przyborów
Lena Lach Sopotnia Mała
Faustyna Łobozek Przyborów
Ignacy Kamiński Sopotnia Wielka
Filip Kąkol Pewel Wielka
Mikołaj Bienias Pewel Wielka
Przemysław Byrtek Pewel Wielka

II grupa wiekowa dzieci klasy od IV do VI
I miejsce
Paweł Janik Sopotnia Mała
Karol Dendys Korbielów
Marta Krzyżowska Jeleśnia
Marta Piecha  Pewel Wielka
Zuzanna Kos Sopotnia Mała
Liliana Kułak Sopotnia Mała
II miejsce
Julia Pawlica Jeleśnia
Patryk Nowak Sopotnia Mała
Karina Gawlas Sopotnia Mała
Sandra Kupczak Sopotnia Mała
III miejsce
Oliwier Janik Sopotnia Mała
Mateusz Greń Sopotnia Mała
Eliza Dendys Sopotnia Mała
Wioletta Michulec Pewel Wielka
Wyróżnienie za udział
Michał Radwan Sopotnia Mała
Martyna Byrtek Pewel Wielka
Wojciech Piecha Pewel Wielka
Martyna Gabryś Pewel Wielka
Aleksandra Zoń Pewel Wielka

III grupa wiekowa młodzież klasy VII – VIII
GRAND PRIX
Wiktoria Dryjak Mutne
I miejsce
Weronika Krzyżowska Jeleśnia
Martyna Pacyga Pewel Wielka
Katarzyna Juraszek Jeleśnia
Weronika Wójcik Mutne
II miejsce
Maria Suchoń Jeleśnia
Natalia Lach Pewel Wielka
Katarzyna Witas Sopotnia Wielka
Emilia Marciak  Jeleśnia
Wyróżnienie za udział
Wiktoria Buława Pewel Wielka

Wszystkie
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Gmina Milówka
Książka Tygodnia
Gmina Jeleśnia
Beskid997
Sport
Gmina Rajcza
Wywiady
Gość BESKIDLIVE