REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Trwają

przygotowania do IIParafialnego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w Kamesznicy, na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej Nr 1, w sobotę 29 czerwca. Całkowity dochód z imprezy przeznaczymy na spłatę nowego autobusu parafialnego. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie pt: „Kamesznicki - MAM TALENT”. Swoje talenty będą mogli zaprezentować w sobotę (22.06) o godz. 10.00 w salce pod kościołem, w ramach spotkania grupy dziecięcej.

A największym wyróżnieniem dla młodych artystów, będzie występ na dużej scenie podczas „Parafialnego Pikniku Rodzinnego”. Ogłaszamy też konkurs na nazwę naszego nowego autobusu. Propozycje nazwy wypisane na karteczkach, z podaniem imienia i nazwiska autora będzie można wrzucać do skrzynki na stoliku za ławkami. Rozstrzygnięcie podczas pikniku. Przewidujemy atrakcyjne nagrody. Prosimy także gospodynie o upieczenie ciast. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę. Już dziś prosimy tak zaplanować sobie czas, aby w tym radosnym świętowaniu mogły uczestniczyć cale rodziny.

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Ogniska Twórczości Artystycznej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Milówce serdecznie zapraszają na koncert, który odbędzie się 18 czerwca (tj. wtorek) o godz. 16.00 w hali sportowej Gimnazjum w Milówce.

______________________-

Parafia Kamesznica

Wszystkie
Gmina Milówka
Z regionu
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Beskid997
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE