REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

W imieniu Zespołu Hulajniki z Milówki

zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce nakrętek. Zespół postanowił zorganizować zbiórkę nakrętek, które chcą przeznaczyć na leczenie Lenki. Zachęcamy każdego do wsparcia tej akcji! W celu przekazania większej ilosći nakrętek należy skontaktować się z Zespołem Hulajniki 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub za pośrednictwem strony na Faceboku www.facebook.com/hulajniki

Akcja trwa konca marca 2021.

 

"Zakrętki są zbierane na trzeci etap leczenia w USA który ma się odbyć za dwa lata. Córka ma 5 lat urodziła się z wadą obu nóżek o nazwie Tibial Hemimelia w Polsce jedyne co zaproponowali nam Polscy lekarze to amputacja z czy mnie mogliśmy się pogodzić. Udało się nam znaleźć dr z USA który podjął się leczenia Lenki z Wielkim powodzeniem.Lenka przeszła już 2 etapy leczenia 9 operacji 6 na prawej nozce i 3 na lewej.Obecnie jesteśmy po konsultacji z dr.gdzie zaplanował 3 etap leczenia za dwa lata.W 2019 roku w marcu wróciliśmy z leczenia koszt wynosił 1 mln zł Nad odmówił nam refundacji dzięki wielu wspaniałych ludzi udało się nam zebrać potrzebną kwotę do operacji.Obecie czekamy na kosztorys od dr. Za 1 kg nakrętek jest 1 zł czyli jak zabierzemy 1 tonę to 1 tyś. zł dla nas to duża pomoc przy tak dużym leczeniu co wiąże się z ogromnymi kosztami.Bedziemy wdzięczni za każdą pomoc z Państwa strony." - Informuje Mama Lenki.

Wesprzeć Lenkę można także wpłacajac darowiznę:

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem : 176 pomoc w leczeniu Leny Cholewa

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba"
ul. Poznańska 14/8
84-230 Rumia, woj. pomorskie

dla lenki zakretki

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE