REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Od kilku dni ks. proboszcz nie odprawiał
Mszy Świętych i nabożeństw w naszych kościołach oraz poddał się samoizolazji w związku z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
Niestety, test, którego wynik otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym potwierdził to zakażenie.
Na podstawie decyzji sanepidu, wszyscy księża pracujący w naszej parafii z dniem dzisiejszym zostają poddani kwarantannie, która potrwa na razie do 31 października 2020 r.
W związku z powyższym:
Codzienne Msze Św. o godz. 16.00 w Kamesznicy Górnej oraz o godz. 17.30 w kościele parafialnym odprawiać będą księża z innych parafii.
Nie będzie porannej Mszy Św. o godz. 7.00. Intencję przyjętą na tą godzinę odprawi jeden z księży na plebanii. A ofiarodawców tych intencji zapraszamy na Msze Święte wieczorne.
W sprawach, które można załatwić przez telefon prosimy dzwonić pod numery:
tel: 33 862 48 22 lub kom: 503 330 079
lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Modlitwy za zmarłych w wypominkach rocznych i jednorazowych można składać w zakrystii, bądź wrzucając je do skrzynki pocztowej na plebanii.
Prosimy o wyrozumiałość i modlitwę. My także zapewniamy o pamięci modlitewnej w intencji całej naszej parafii. Zwłaszcza o zdrowie w rodzinach i powstrzymanie epidemii.
Prosimy także o przekazanie tej informacji jak największej liczbie parafian. Bóg zapłać!
____________
Parafia Kamesznica
Wszystkie
Z regionu
Beskid997
Gmina Węgierska Górka
Gmina Milówka
Żywiec
Gmina Rajcza
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE