REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Sukces Akcji "Zrób Porządek w Swojej Szafie": Szkoła z Milówki zdobywa III Miejsce!

Sukces Akcji "Zrób Porządek w Swojej Szafie": Szkoła z Milówki zdobywa III Miejsce!

Cieszymy się ogromnie z ogłoszenia, że Szkoła Podstawowa w Milówce właśnie zajęła zaszczytne III miejsce w akcji "Zrób Porządek w Swojej Szafie". To niezwykłe osiągnięcie, które jest rezultatem zaangażowania i wspólnego wysiłku naszej społeczności.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w akcji poprzez udostępnianie plakatów, przekazywanie informacji o zbiórce odzieży swoim znajomym oraz przede wszystkim za każdy worek, który został wrzucony do kontenera. Wasza aktywność i hojność sprawiły, że nasza szkoła może teraz cieszyć się nagrodą w wysokości 1000 zł.

To nie tylko sukces Szkoły Podstawowej w Milówce, ale także dowód na to, że wspólna mobilizacja i zaangażowanie społeczności mogą przynieść znaczące rezultaty. Każdy wkład ma znaczenie, a Wasza hojność sprawiła, że szkoła wyróżniła się w tej szlachetnej inicjatywie.

Niech ten sukces będzie dodatkową motywacją do podejmowania kolejnych działań na rzecz naszej lokalnej społeczności. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego osiągnięcia. Wspólnie tworzymy pozytywne zmiany!

 

Przeczytaj także

 REKLAMA