GMINA RAJCZA 

 

Zapraszamy!

W piątek 26.05.2023 roku

Puchar ZwardońSki do Zwardonia za nami

Zapraszamy na Puchar ZwardońSki do Zwardonia

Zakończył się remont organów pochodzących z 1897 roku w kościele pw. św. Wawrzyńca D. M. i św. Kazimierza Królewicza w Rajczy. 

Jak poinformował Wójt Gminy Rajcza:

Zwardoń wybrał Sołtysa!
 

Już (4 lutego) zapraszamy na stok SKI Park w Rajczy, gdzie policjanci z żywieckiej komendy wspólnie z ratownikami z Beskidzkiego GOPR-u, w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” rozmawiać będą o bezpieczeństwie podczas korzystania ze sportów zimowych. Mundurowi rozdawać będą ulotki z dekalogiem Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, a dla najmłodszych przewidziano konkurs z nagrodami. Serdecznie zapraszamy!

Już 4 lutego br. zapraszamy na stok SKI Park w Rajczy, gdzie odbędzie się akcja profilaktyczna „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. W czasie akcji dla najmłodszych zorganizowany zostanie konkurs narciarski z nagrodami. Z tymi trochę starszymi policjanci będą rozmawiać o konieczności noszenia kasków przez młodzież do 16 roku życia i konsekwencjach jazdy na nartach i snowboardzie pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Każdy będzie mógł zobaczyć, jak zmienia się percepcja po spożyciu tych środków, testując alko i narkogoogle. Policjanci rozdawać będą ulotki z dekalogiem narciarza oraz odblaskowe zawieszki. W akcji wezmą udział również policyjni instruktorzy narciarstwa oraz ratownicy z Beskidzkiego GOPR-u, którzy  będą rozmawiać z uczestnikami o bezpieczeństwie w górach oraz podczas zimowych zabaw na śniegu. Gościem specjalnym akcji będzie „Sznupek” – maskotka śląskiej policji. Start godzina 11.00.

Serdecznie zapraszamy! 

źródło: https://zywiec.policja.gov.pl

Zapraszamy!

Zmiany, zmiany!

Zapraszamy!

Reklama

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY RAJCZA:

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Gmina Jeleśnia
Beskid997
Gmina Rajcza
Gmina Węgierska Górka
Żywiec
Wywiady
Gość BESKIDLIVE