W minioną niedzielę  3 czerwca  w Amfiteatrze przy Centrum Kultury

w Rajczy odbył się Dzień Dziecka. Pogoda dopisała, a dzieci nie zawiodły i licznie wraz ze swoimi rodzicami przybyły na swój dzień. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji,  takich jak wesołe miasteczko, malowanie buziek, fotobudka, rysowanie na asfalcie, liczne konkursy z nagrodami rzeczowymi  - między innymi konkurs w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości pt. „KTO TY JESTEŚ ? POLAK MAŁY”,  gdzie dzieci malowały patriotyczne koszulki, które następnie mogły sobie zabrać na pamiątkę do domu.

Spośród 55 dzieci biorących udział w tym konkursie wyłoniono trzy główne miejsca oraz siedem wyróżnień. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy słodki poczęstunek. Na scenie amfiteatru zaprezentowały się z programem artystycznym dzieci z Przedszkola w Rajczy, Mażoretki „Efekt”, Zespół „Zbójnicok” z Rycerki Górnej oraz uczestniczki zajęć gry na skrzypcach prowadzonych w GOKiS w Rajczy , Łukasz Sury z mini koncertem muzycznym i oczywiście niezawodna Grupa Teatralna „Effatha”, która przedstawiła dzieciom inscenizację słowno – muzyczną „Kapryśna Królewna”. Natomiast już od porannych godzin na boisku Orlik odbywał się Turniej Piłkarski. 

GOKiS w Rajczy dziękuje wszystkim za wspaniałą zabawę , przede wszystkim dziękuje Harcerzom # XXII DH IGNIS za ogromne zaangażowanie i pomoc.

GOKiS Rajcza. 

Reklama

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY RAJCZA:

Wszystkie
Beskid997
Gmina Milówka
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE