Firma

Beskid Media- największy operator sieci światłowodowej na Podbeskidziu, realizuje projekt unijny pn.: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Patronat nad projektem objął Starosta Żywiecki Pan Andrzej Kalata. Nowoczesna sieć światłowodowa jest budowana także w Gminie Rajcza. Już teraz mieszkańcy Rycerki Dolnej mogą skorzystać z bezpłatnego przyłącza do sieci światłowodowej, do czego serdecznie zachęcamy. Wkrótce będziemy informowali o przyłączach w kolejnych Sołectwach naszej Gminy.

Osoby zainteresowane bezpłatnym przyłączem zapraszamy do kontaktu pod numerem 33 333 88 88. Firma Beskid Media oferuje nielimitowany Internet z prędkościami do 800 Mb/s, telewizję światłowodową z bogatą ofertą programową, a także telefonię stacjonarną. Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie: https://popc.beskidmedia.pl/.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego przyłączenia do sieci światłowodowej, w ramach dotacji ze środków unijnych.