REKLAMAStefczyk

 

No i kolejna udana impreza za nami!

Mowa oczywiście o Wawrzyńcowym Wieczorze. Rozpoczęliśmy go od animacji dla dzieci i wszyscy bawili się doskonale! Rodzice kibicowali swoim pociechom przy różnych konkurencjach i tańcach. Również w tym czasie swoje piękne rzeczy w ramach Kiermaszu Rękodzieła prezentowali nasi twórcy ludowi, a było ich co nie miara, więc było co podziwiać! Również ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska KGW z Soli, Soli-Kiczory, Rajczy i Zwardonia, a także sklepu "Biosiada", "Serowej Krainy" i Beskidzkiego Browaru Rzemieślniczego, na których przygotowane były pyszne domowe ciasta, wędliny, sery, chleby oraz syropy, przetwory, piwo rzemieślnicze i inne smakowitości - a wszystko to w ramach Święta Tradycyjnych Smaków!

rajczawawrz2

Oczywiście nie zabrakło także pszczelarzy, którzy z okazji Święta Miodu - które było kolejną atrakcją imprezy - przyjechali nie tylko z miodami, ale też z cudownymi i pachnącymi wyrobami z wosku. Dzieci przez całą imprezę zabawiał również "Bawiland" z dmuchańcami i eurobungee. Nasi milusińscy mieli także do dyspozycji stoiska z zabawkami i watą cukrową. Gościliśmy także stoisko charytatywne na rzecz chorej na zanik mięsni Klaudii Kocoń ze Złatnej - cieszymy się, że byliście drodzy goście tak empatyczni i licznie wsparliście inicjatywę .

rajczawawrz3

Przyłączyli się do niej także wszyscy nasi twórcy ludowi, bartnicy i KGW, przekazując na rzecz Klaudii wiele pięknych fantów. Po godzinie 17.00 zabawiał nas zespół "Tak Jak Teraz" - brzmienia w sam raz dla młodszej części publiczności. Następnie wszyscy wpadli w taneczny wir przy Disco Polo Show! Po zakończeniu występu wszyscy udali się nad rzekę, aby oglądać zapalenie długo wyczekiwanej hudy wawrzyńcowej. A paliła się pięknie! Do północy wszyscy bawili się na dyskotece z DJ Tomkiem. Ale jak wiadomo wszystko co dobre kiedyś się kończy, tak jak i nasza impreza. Będziemy ją wspominać bardzo miło i mamy nadzieję, że wszyscy obecni również! 

rajczawawrz4

_____________________

GOKiS Rajcza

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY RAJCZA:

Wszystkie
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Gmina Milówka
Gmina Rajcza
Książka Tygodnia
Gmina Jeleśnia
Beskid997
Sport
Wywiady
Gość BESKIDLIVE