REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Ogromne emocje towarzyszyły rozegranym w minioną niedzielę 25 lutego 

 Mistrzostwom Gminy Rajcza w Karate. 

Do Rajczy zjechało ponad 60 miłośników i adeptów tej sztuki walki. Zawodnicy, którzy postanowili sprawdzić się w zawodach, przyjechali m.in ze Skoczowa, Radziechów, z Żywca i gminy Rajcza. Nie zabrakło także gości ze Słowacji.

Młodym zawodnikom kibicował Wójt Gminy Rajcza Kazimierz Fujak oraz Starosta Żywiecki Andrzej Kalata.

Organizatorem imprezy była Gmina Rajcza, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Rajczy oraz Klub Karate Arawashi, który obchodzi 20 lat swojego istnienia. 

Mistrzostwa Gminy Rajcza w Karate to jednocześnie inauguracja obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

 

Klub Arawashi zaprasza  na treningi Karate i SAMOOBRONY. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, posiadającą duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieży. Klub oferuje atrakcyjną formę treningów zapewniającą właściwy rozwój psycho-fizyczny dzieci i młodzieży, udział w obozach, seminariach i zawodach sportowych w kraju i zagranicą. W ramach członkostwa w Klubie oferujemy naukę wielu różnorodnych sztuk walki, kształtujących zarówno sferę fizyczną jak i psychiczną uczestników zajęć. Oferta dla adeptów karate, wschodnich sztuk walki jest w naszym klubie najkorzystniejszą w regionie i świadczą o tym wyniki w kraju oraz zagranicą, jakie osiągają trenujący karate zawodnicy w Klubie Arawashi.

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY RAJCZA:

Wszystkie
Gmina Milówka
Z regionu
Beskid997
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE