REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Od najdawniejszych czasów

wiadomo, że sport to nie tylko rywalizacja na boisku, walka o punkty i zwycięstwo - to również, a może przede wszystkim, znakomita okazja do świetnej zabawy, odpoczynku od codziennych problemów i uwolnienia złych emocji. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce. Oferujemy Państwu pełnowymiarową halę sportową. Zachęcamy do korzystania kluby sportowe i stowarzyszenia z Gminy Węgierska Górka, dla których przygotowaliśmy atrakcyjna ofertę, a także firmy i osoby prywatne.  

Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów wynajmu 33 864 21 87 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hala o wymiarach 50,2m x 33,8m i wysokości 14,5m została wyposażona w boisko o wymiarach 22 x 44m wraz z 2-metrowym obejściem co pozwoliło na uzyskanie pełnowymiarowych boisk do gry w koszykówkę, siatkówkę czy piłkę ręczną. Posadzka na boisku, to bezspoinowo położona wykładzina korkowa z powłoką poliuretanową na legarach drewnianych. Podłoga posiada specjalne kotwy służące do montowania bramek i słupków do siatkówki czy tenisa. Na północnej ścianie hali zamontowano drabinki do ćwiczeń gimnastycznych, na  ścianie zachodniej zaś profesjonalną ściankę wspinaczkową o różnych stopniach trudności. Na wysokości 10,5m licząc od poziomu podłogi zawieszona jest specjalna kotara dzieląca halę na dwie części, tak aby w zależności od potrzeb można było prowadzić różnego rodzaju rozgrywki. 

____________

OPGWG

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY WĘGIERSKA GÓRKA:

Wszystkie
Gmina Milówka
Gmina Rajcza
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Żywiec
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE