REKLAMAStefczyk

 

12 stycznia 2020 roku

po raz kolejny w Węgierskiej Górce zagra największa i najgorętsza orkiestra świata – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Hufiec ZHP Węgierska Górka wspólnie z Ośrodkiem Promocji Gminy Węgierska Górka  po raz kolejny podjął się współorganizacji tego niezwykłego przedsięwzięcia, które porusza serca wielu Polaków w kraju i zagranicą.  

Organizatorzy przygotowali bardzo bogaty i ciekawy program, który rozpocznie MOTO WOŚP  w Węgierskiej Górce. Swój udział zapowiedzieli znakomici kierowcy rajdowi. W programie możliwość przejazdu na prawym fotelu rajdówki, prezentacja rajdówek oraz licytacje przedmiotów przekazanych przez zawodników polskiego motorsportu oraz inne gadżety. Odbędzie się również pokaz pierwszej pomocy. Po raz kolejny pod Urzędem Gminy.  

Tradycyjnie w czasie imprezy odbędzie się Przegląd Grup Kolędniczych z Gminy Węgierska Górka. Barwny korowód przebierańców, o godz. 14.00 wyruszy z Alei Zbójników przy Urzędzie Gminy Węgierska Górka na Bulwary w Węgierskiej Górce gdzie odbędzie się dalsza część imprezy.

O godz. 16.00 na Hali Widowiskowo-Sportowej rozpocznie się druga część imprezy czyli koncerty, pokazy, warsztaty, licytacja. 

Dla odważnych spotkanie z Ratownikami Beskidzkiej Grupy GOPR, którzy poprowadzą warsztaty na ściance wspinaczkowej. 

To tylko część atrakcji, które na bieżąco uzupełniamy o coraz to nowsze pomysły.... 

Harcerze oraz młodzież gimnazjalna będą sprzedawać pieczone kiełbaski, frytki, ciasto oraz kawę i herbatę.

Zachęcamy do udziału w licytacji.

Można powiedzieć, że w Węgierskiej Górce „BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!”.

W dawaniu innym, rośnie prawdziwa radość życia! Nie zawiedźcie – przyjdźcie!

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY WĘGIERSKA GÓRKA:

Wszystkie
Z regionu
Gmina Węgierska Górka
Żywiec
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE