Reklama

REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Po długiej przerwie

spowodowanej pandemią  Stajnia Miejska Mini Zoo została otwarta dla zwiedzających.

Stajnie Miejską Mini Zoo można odwiedzać od wtorku do soboty w godzinach 9.00-17.30 oraz w niedzielę w godzinach 11.00-17.30

W związku z epidemią COVID-19 wprowadzone zostały dodatkowe obostrzenia!

  1. Przed wejściem na teren Stajni Miejskiej – Mini ZOO, należy obowiązkowo zdezynfekować ręce płynem dezynfekcyjnym. Na terenie Mini ZOO, w wyznaczonym miejscu, udostępnione są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.
  2. Na terenie Stajni Miejskiej – Mini ZOO w Żywcu należy stosować się do powszechnie obowiązujących ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
  3. Miasto Żywiec, właściciel Stajni Miejskiej – Mini ZOO w Żywcu,  zastrzega sobie prawo do ograniczenia ilości do 60 osób wchodzących i przebywających na terenie Stajni Miejskiej – Mini ZOO w Żywcu.
  4. Na terenie Stajni Miejskiej – Mini ZOO, do odwołania, może odbywać się wyłącznie zwiedzanie indywidualne.
  5. Na terenie Stajni Miejskiej – Mini ZOO w Żywcu wszystkie osoby zobowiązane są zachować odległość nie mniejszą niż 2 metry od siebie, z wyjątkami określonymi w powszechnie obowiązujących przepisach prawa. Nie dotyczy to rodzin i osób wspólnie zamieszkujących.
  6. Osoby przebywające na terenie Stajni Miejskiej – Mini ZOO w Żywcu zobowiązane są do stosowania się do obowiązującego w miejscach ogólnodostępnych obowiązku zakrywania ust i nosa.
  7. Zakazuje się dotykania na terenie Stajni Miejskiej – Mini ZOO powierzchni szyb, ogrodzeń, barier, itp.
  8. Zakazuje się wejścia na teren Stajni Miejskiej – Mini ZOO osób mających objawy chorobowe COVID-19 lub u których stwierdzono zakażenie COVID-19, osób odbywających obowiązkową izolację lub kwarantannę, osób zamieszkujących z osobą poddaną obowiązkowej izolacji lub kwarantannie.
  9. Ze względów bezpieczeństwa, pawilon dla koni nie będzie udostępniany do czasu odwołania. Wszystkie zwierzęta znajdujące się w stajni, w miarę możliwości, przebywają na wybiegach zewnętrznych.
Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Wywiady
Gość BESKIDLIVE