REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Krew ratuje życie i zdrowie
drugiego człowieka. Jest to najcenniejszy lek jaki jest na świecie, ale dla nas jako Klub HDK PCK przy Urzędzie Miejskim w Żywcu bardzo ważne jest również to aby jak najwięcej osób umiało udzielać pierwszej pomocy. Przed pandemią covid19 członkowie naszego klubu prowadzili w różnych miejscach naszego miasta pokazy pierwszej pomocy. W tym wyjątkowym dniu jakim są dla naszego wspaniałego miasta Dni Żywca razem z  Wodnym Pogotowiem Ratunkowym Oddział Żywiec oraz Beskidzkie WOPR Oddział Rejonowy w Żywcu będziemy na żywieckim Rynku uczyć i pokazywać jak właściwie udzielać pierwszej pomocy. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi.
akcjaplakat
 
_________________________
Klub HDK PCK przy Urzędzie Miejskim w Żywcu
Wszystkie
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Z regionu
Gmina Rajcza
Gmina Milówka
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE