REKLAMA

reklama

                      

Niezwykłe spotkanie z Dominikiem Szmajdą - Laureatem "Kolosów"
Fot: materiały prasowe

Niezwykłe spotkanie z Dominikiem Szmajdą - Laureatem "Kolosów"

Przygotujcie się na inspirujące spotkanie z Dominikiem Szmajdą, laureatem 'Kolosów', poświęcone wyprawie związanej ze spływem rzeką Makombe (Kamerun).

Już w najbliższą sobotę, 18 listopada o godzinie 16:00, odbędzie się spotkanie z Dominikiem Szmajdą, laureatem 'Kolosów', a miejscem tej wyjątkowej podróży będzie Centrum Aktywności Społecznej w Twardorzeczce (filia Biblioteki, ul. Kryształowa 29, Zielony Mural).

Ten doświadczony podróżnik podzieli się swoimi fascynującymi historiami oraz przybliży uczestnikom tajniki swoich wypraw. W trakcie tego wyjątkowego spotkania odkryjemy tajemnice i niezwykłości związane z ekscytującą podróżą.

Wstęp wolny.

Dominik Szmajda to niekwestionowany ekspert w dziedzinie podróży i odkrywania niezwykłych miejsc na mapie świata. Jego imponujące osiągnięcia obejmują nagrody takie jak KOLOSY 2012 (Nagroda Publiczności i wyróżnienie w kategorii Podróże), KOLOSY 2022 (wyróżnienie w kategorii Podróże), MEDIATRAVEL 2012 (Eldorado – nagroda główna w kategorii Podróż) oraz EXPLORERSFESTIVAL 2012 (Wielka Włóczęga – Nagroda Publiczności).

Nie przegapcie okazji, by być częścią tego niezwykłego wydarzenia! Spotkanie z Dominikiem Szmajdą obiecuje być pełne inspiracji, fascynujących opowieści i niezapomnianych chwil.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów podróży i odkrywania nieznanego świata!

Przeczytaj także

 REKLAMA