REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Cięcina: Utrudnienia na horyzoncie [AKTUALIZACJA]

Cięcina: Utrudnienia na horyzoncie [AKTUALIZACJA]

Starostwo Powiatowe w Żywcu przekazało informację o planowanych utrudnieniach związanych z remontem drogi powiatowej nr 1433S w miejscowości Cięcina.

Aktualizacja

Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne ulega zmianie termin realizacji remontu drogi powiatowej nr 1433S zaplanowany na 15 listopada br.

W związku z powyższym dniu 16 listopada br. w godzinach 8.00 - 18.00 odcinek drogi powiatowej nr 1433S Cięcina Dolna – Cięcina Górna w miejscowości Cięcina (od zakładu Żywiec Zdrój nr 1 do zakładu Żywiec Zdrój nr 2) zostanie zamknięty dla ruchu ze względu na wykonywanie nowej nawierzchni na całej szerokości jezdni.  

 

________________________

W dniu 15 listopada br. w godzinach 8.00 - 18.00 odcinek drogi Cięcina Dolna – Cięcina Górna (od zakładu Żywiec Zdrój nr 1 do zakładu Żywiec Zdrój nr 2) zostanie zamknięty dla ruchu w związku z wykonywaniem nowej nawierzchni. Remont obejmie całą szerokość jezdni, a zamknięcie ruchu ma umożliwić skuteczne przeprowadzenie prac. 

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zwracamy się do użytkowników drogi o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania!
Starostwo Powiatowe w Żywcu

Przeczytaj także

 REKLAMA